Carline Dezinfekční přípravek 500ml

Kód: 660500
Neohodnoceno
Značka: Carline
75 Kč 62 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Balení s praktickým rozprašovačem o objemu 500ml. Lze použít na klasické povrchy, tak také nenásákavé. Zanechává příjemnou vůni.

Detailní informace

Bezpečná platba
Plaťte bezpečně
a pohodlně platební kartou
Cena
Výhodný nákup
za skvělé ceny
doruceni
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Oveřeno
Spokojení zákazníci
a recenze na Heuréce

Detailní popis produktu

Profesionální, neprofesionální a průmyslové použití. Před použitím si přečtěte přiložené pokyny. Typ přípravku 1. Osobní hygiena. Je biocidní prostředek schválený MZ ČR pod číslem MZDRX019UE5N. Oznámeno: Seznam biocidních přípravků oznámených podle § 14 zákona č.324/2016 Sb. Oznamovatel: OMA CZ, a.s., Stráž pod Ralskem, 47127, Borová 103, IČ 25406761. Skladovatelnost: 6 měsíců při skladování za běžných teplot.

Použití:

Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Všeobecné pokyny: Projeví-li se zdravotní potíže (přetrvávající slzení, zarudnutí, pálení očí apod.) nebo v případě pochybností kontaktujte lékaře. Při vyhledání lékařského ošetření informujte lékaře o použitém přípravku, poskytněte mu informace ze štítku a o poskytnuté první pomoci. Při zasažení očí: Vyplachujte alespoň 15 minut velkým množstvím vody; poraďte se s lékařem. Při požití: Nevyvolávejte zvracení. Podávejte velké množství vody k pití. Vyhledejte lékařské ošetření. Opakovaná expozice může způsobit vysušení kůže. Nevhodné pro děti do 3 let věku.

Bezpečnostní text:

H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry. H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

 

Bezpečnostní list ke stažení:Dezinfekční přípravek na RUCE

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce ploch a povrchů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg