Náplně do dávkovačů

Nejprodávanější

Eco air cottom blossom
 
189 Kč
Easyfresh
 
139 Kč
Hang tag modry
89 Kč –12 %
FRE-PRO Hang Tag vonná závěska
Skladem (1 ks)
Kód: A EHT72CBF
Původně: 89 Kč  (–12 %)
78 Kč
4 položek celkem
Hang tag modry
Novinka Tip
89 Kč –12 %
78 Kč

Hang Tag je víceúčelová vonná závěska, která funguje opravdu kdekoli. Skvěle provoní vstupní prostory větších interiérů, ale uplatní se výborně i na toaletách, v šatnách, skladech, v kupé, popř. i rozstříhaná ve vakuových strojích či osobních vozech.

+ další
Kód: A EHT72CBF
AlpineForest
Novinka Tip
109 Kč

Nový a lepší způsob provonění osobního prostoru. Cílený, čistý a efektivní systém pro zpříjemnění denního prostředí. Provoní prostor v konkrétním místě i čase přesně kdy je to potřeba, přičemž nedochází k zbytečnému převonění a tudíž ani k problémům s dýcháním, či bolestem hlavy.

+ další
Kód: A MF36AFF
Easyfresh
Novinka Tip
139 Kč

Programovatelný osvěžovač vzduchu - vyměnitelný vonný kryt. Vonný klobouček dostatečně silný na to, aby provoněl větší prostory. Vonný kryt obsahuje 2-3 krát více vonných esencí než gelové či aerosolové vůně. Pomocí vrtulky se vůně rozšíří do větší vzdálenosti než z běžných pasivních osvěžovačů.

+ další
Kód: A EF72CBF
Eco air cottom blossom
Novinka Tip
189 Kč

Pasivní osvěžovač vzduchu pro provonění větších prostor, keteré potřebují jednoduché řešení. Bez napájení, bez baterií, bez tekutin, bez spreje. Bezhlučný, bezpečný a nerozbitný. Vhodný pro použití v konferenčních místnostech, ve vstupních prostorách, v lobby, recepcích, šatnách, čekárnách atd…

+ další
Kód: A EA36CBF
Bezpečná platba
Plaťte bezpečně
a pohodlně platební kartou
Cena
Výhodný nákup
za skvělé ceny
doruceni
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Oveřeno
Spokojení zákazníci
a recenze na Heuréce