Prací gely

Nejprodávanější

10 položek celkem
Sapone da Bucato
79 Kč

Tekutý prací prostředek Chante Clair Sapone di Bucato Muschio Bianco.

Kód: 3005
Detersivo per lavatrice classico Chanteclair Lavanda 0
189 Kč

Nový inovativní koncentrát tekutého pracího prostředku se jemnou vůní levandule.

Kód: 30091
Detersivo per lavatrice classico Chanteclair Marsiglia 0
189 Kč

Nový inovativní koncentrát tekutého pracího prostředku se svěžé vůní pravého Marseillského mýdla.

Kód: 3009
prod detersivo lavatrice muschio bianco 0
189 Kč

Nový inovativní koncentrát tekutého pracího prostředku se příjemnou a svěží vůní Bílých mošusů.

Kód: 3007
PERLUX SUPER COMPACT COLOR PRACÍ PERLY NA BAREVNÉ PRÁDLO 32ks
Akce Novinka
195 Kč

Inovativní spojení pracího prášku a pracího gelu v jedné prací kapsli! Toto spojení garantuje velmi vysokou účinnost praní. Kapsle pro praní barevného prádla zároveň obsahuje složky chránící jeho barvy a zároveň zabraňující jejich vzájemnému probarvení během pracího procesu. Dále obsahuje složky odstraňující skvrny z prádla, zabraňující žmolkování a usazování vodního kamene na elementech pračky.

Kód: 6203
PERLUX SUPER COMPACT WHITE PRACÍ PERLY NA BÍLÉ PRÁDLO 32ks
Akce Novinka
195 Kč

Inovativní spojení pracího prášku a pracího gelu v jedné prací kapsli! Toto spojení garantuje velmi vysokou účinnost praní. Kapsle pro praní bílého prádla zároveň obsahuje aktivní kyslík pro dosažení jedinečné bělosti prádla a zároveň zabraňuje jeho šednutí a žmolkování. Dále obsahuje složky odstraňující skvrny z prádla a zabraňující usazování vodního kamene na elementech pračky.

Kód: 6180
Sanytol Dezinfekce prací gel s vuní bílých kvetu 1650ml
Akce Novinka
205 Kč

mikroby přítomné uvnitř textilních vláken jsou původcem zápachu a mohou přenášet nemoci. SANYTOL, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezinfekční prací prostředek, který eliminuje bakterie a mikroby již od teploty 20°C. Jedinečné složení účinně vypere bílé i barevné prádlo a přináší příjemnou svěží vůni. Ideální na spodní prádlo, dětské a kojenecké prádlo, bytový textil. S vůní bílých květů.

Kód: 8120
Sanytol Dezinfekce prací gel 16 pracích dávek 1 65 svěžest
Akce Novinka
205 Kč

Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezinfekční prací prostředek, který eliminuje bakterie a mikroby již od teploty 20°C. Jedinečné složení účinně vypere bílé i barevné prádlo a přináší příjemnou svěží vůni. Ideální na spodní prádlo, dětské a kojenecké prádlo, bytový textil.

Kód: 8130
Sanytol dezinfekce prací gel Grand Air 1 7 l 34 PD
Novinka
300 Kč

Účinná dezinfekce bez chlóru - prací prostředek, který eliminuje bakterie a mikroby již od teploty 20°C. Jedinečné složení účinně vypere bílé i barevné prádlo a přináší příjemnou svěží vůni. Ideální na spodní prádlo, dětské a kojenecké prádlo, bytový textil.

Kód: 1321
Sanytol dezinfekce prací gel s vůní květů 1 7 l 34 PD
Novinka
300 Kč

Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezinfekční prací prostředek, který účinně odstraňuje skvrny a eliminuje bakterie, mikroby a nepříjemné pachy již od teploty 20 °C. Jedinečné složení účinně vypere bílé i barevné prádlo a přináší intenzivní pocit svěžesti. Ideální na spodní prádlo, dětské a kojenecké prádlo, bytový textil.

Kód: 1222
Bezpečná platba
Plaťte bezpečně
a pohodlně platební kartou
Cena
Výhodný nákup
za skvělé ceny
doruceni
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Oveřeno
Spokojení zákazníci
a recenze na Heuréce