Dove dárková kazeta Relaxing Care (sprchový gel + antiperspirant + mýdlo)

Kód: 0514
Akce
Neohodnoceno
Značka: Dove
149 Kč 123 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Možnosti doručení

Dove dárková kazeta Relaxing Care sprchový gel 250 ml + antiperspirant 150 ml + toaletní mýdlo 100 g

Detailní informace

Bezpečná platba
Plaťte bezpečně
a pohodlně platební kartou
Cena
Výhodný nákup
za skvělé ceny
doruceni
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Oveřeno
Spokojení zákazníci
a recenze na Heuréce

Detailní popis produktu

Dove dárková kazeta Relaxing Care sprchový gel 250 ml + antiperspirant 150 ml + toaletní mýdlo 100 g

  1. Dove sprchový gel 250 ml Glowing Ritual s lotosovým květem a rýžovou vodou
  2. Dove antiperspirant sprej 150 ml Floral Touch
  3. Dove toaletní mýdlo 100 g Pink


Dove dárková kazeta obsahuje vyživující sprchový gel Glowing Ritual, s vůní lotosového květu a výtažku z rýžové vody. Pečuje o pokožku a krásně ji hydratuje. Skvěle osvěží tělo i mysl, dále obsahuje antiperspirant ve spreji Floral Touch pro svěží vůní až na 48 hodin a bez obsahu alkoholu, a nakonec toaletní mýdlo Pink pro měkkou a hladkou pokožku vašich rukou. Přípravky dodají pokožce dokonalý pocit svěžesti. Pro dokonalou hydrataci a hloubkovou výživu pokožky. Dermatologicky testováno.

POUŽITÍ:
Sprchový gel: Naneste na vlhkou pokožku a opláchněte. Mýdlo: Namočte si ruce pod teplou, čistou tekoucí vodou. Promněte mýdlo mezi dlaněmi a prsty. Protřete prsty a mezery mezi nimi a vnější stranu dlaní. Opláchněte čistou vodou. Osušte ruce. Antiperspirant: Před použitím protřepejte a aplikujte do podpaždí ze vzdálenosti cca 15 cm.


SLOŽENÍ:
viz Ingredients na zadní straně výrobku.


UPOZORNĚNÍ:
Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovejte mimo dosah malých dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte ani nespalujte po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/ 122 °F. Vyhněte se kontaktu s očima. Pouze k vnějšímu použití. Používejte jen k danému účelu. Nepoužívejte na podrážněnou nebo poraněnou pokožku.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:
Zcela prázdný a důkladně čistý obal lze reckylovat (kontejner pro kovy/sběrné dvory). Chraňte životní prostředí. Neodhazujte výrobek do volné přírody. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg