Jar prostředek na mytí nádobí Lemon 900 ml

Kód: 95193
Neohodnoceno
Značka: JAR
79 Kč 65 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Jar je koncentrovaný prostředek na ruční mytí nádobí s vůní. Díky účinnému složení stačí malé množství přípravku na velké množství nádobí.

Detailní informace

Bezpečná platba
Plaťte bezpečně
a pohodlně platební kartou
Cena
Výhodný nákup
za skvělé ceny
doruceni
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Oveřeno
Spokojení zákazníci
a recenze na Heuréce

Detailní popis produktu

Koncentrovaný prostředek s vůní citrónu na ruční mytí nádobí.


Díky účinnému složení stačí malé množství přípravku na velké množství nádobí. Vytváří dlouhotrvající aktivní pěnu. Jar Lemon má takové čisticí účinky, kterým můžete vždy důvěřovat. Ať už se jedná o talíře a skleničky nebo hrnce a pánve - účinné složení Jaru si snadno poradí s mastnotou bez ohledu na úroveň znečištění nádobí. Každá kapka umyje spoustu mastného nádobí, takže vám pomáhá šetřit. Má příjemnou vůni a je šetrný k rukám.

V plastové lahvi = 900 ml.

Použití: Pro každodenní mytí nádobí: od skleniček po hrnce a pánve. Aktivní dlouhotrvající pěna účinně odstraňuje mastonu.

Složení: 5 - 15 % aniontové povrchově aktivní látky; méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, benzisothizolinone, phenoxyethanol, parfémy, geraniol, limonene

Uchovávejte mimo dosah dětí! Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku na etiketě. 

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Obsahuje benzisothiazolinone. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Bezpečnostní list ke stažení:bl-jar lemon

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na mytí nádobí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg